0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Милановиќ: ЕУ го забавува пристапувањето на Хрватска во Шенген зоната

Хрватскиот претседател Зоран Милановиќ ја обвини Европската унија дека го забавува пристапувањето на неговата земја во Шенген зоната.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close