0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

МИА отвори Прес-центар во Софија

Медиумската информативна агенција - МИА денеска го отвори својот прес-центар во Софија, на чие отворање присуствуваа и премиерите на Северна Македонија и Бугарија, Димитар Ковачевски и Кирил Петков.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close