Најава на настани

МИА Најави-свет

Вашингтон - Почнува дводневeн виртуелен самит за демократија организиран од американскиот претседател Џозеф Бајден. Учествуваат околу 110 земји, а меѓу поканетите не се Русија и Кина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close