Најава на настани

МИА Најави-свет

Берлин - Состанок на германската Социјалдемократска партија, на кој треба да биде ратификуван договорот за коалициска влада.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close