Најава на настани

МИА Најави-свет

Стокхолм – Почнува дводневна средба на шефовите на дипломатиите на земјите-членки на Организацијата за безбедност и соработка во Европа (ОБСЕ).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close