Најава на настани

МИА Најави-свет

Женева - СЗО ќе одржи посебен состанок на министрите за здравство, посветен на  реформи и договор за идните чекори во однос на пандемијата на коронавирус.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close