Најава на настани

МИА Најави – свет

Брисел - Средба на министрите за надворешни работи на земјите-членки на ЕУ за кризата на полско-белоруската граница.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close