Најава на настани

МИА Најави-свет

Париз – Францускиот претседател Емануел Макрон ќе разговара со германската канцеларка Ангела Меркел

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close