Најава на настани

МИА Најави-свет

Атина - Германската канцеларка во заминување Ангела Меркел во дводневна посета на Грција.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close