Најава на настани

МИА Најави – свет

Берлин - Конститутивна седница на Долниот дом на германскиот парламент - Буденстаг, по парламентарните избори одржани на крајот на септември.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close