Посетете ја новата веб страна на МИА
Најава на настани

МИА Најави – свет

Состанок на министрите за внатрешни работи на Европската унија за проширување на Шенген зоната и миграциската рута на Западен Балкан.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close