Најава на настани

МИА Најави – свет

Атина - Протест на пензионерите. Стразбур - Демонстрации на европските синдикати за платите. Стразбур - Дебата во Европски парламент за Русија и Украина, на која ќе присуствува и претседателката на Европска комисија, Урсула фон дер Лајен

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close