Најава на настани

МИА Најави – свет

Њујорк – Американскиот претседател Џозеф Бајден организира прием за учесниците на сесијата на Генералното собрание на ОН.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close