Најава на настани

МИА Најави – свет

Во четири области на Украина под руска контрола (Доњецк, Луганск, Херсон и Запорожје) се најавени референдуми за спојување со Русија, кои ќе траат до 27 септември.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close