Најава на настани

МИА Најави – свет

Подгорица - Собранието на Црна Гора ќе гласа за иницијативата за смена на Владата, поднесена од пратениците на Демократската партија на социјалистите, Социјалдемократската партија, како и опозициските социјалдемократи, Либералната партија и Демократската унија на Албанците

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close