Најава на настани

МИА Најави – свет

Брисел - Генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг ќе има одвоени средби со српскиот претседател Александар Вучиќ и со косовскиот премиер Албин Курти.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close