Најава на настани

МИА Најави – свет

Заедничка прес-конференција на германскиот канцелар Олаф Шолц и палестинскиот претседател Махмуд Абас.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close