Најава на настани

МИА Најави – свет

Букурешт - Шефот на српската дипломатија Никола Селаковиќ во посета на Романија. Тирана - Министерски состанок на Платформата за култура на Западен Балкан

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close