Најава на настани

МИА НАЈАВИ – СВЕТ

Давос - Годишен состанок на Светскиот економски форум.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close