Најава на настани

МИА Најави МКД

Скопје - Собранието на Република Северна Македонија ќе ја одржи 61. седница. (Голема сала/11:00)

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close