Најава на настани

МИА Најава – свет

Вашингтон/Москва - Видео средба меѓу претседателите на САД и Русија, Џо Бајден и Владимир Путин.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close