Најава на настани

МИА Најава – свет

Берлин - Германскиот Парламент треба да гласа за новиот канцелар Олаф Шолц.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close