МИА Бриф 5+5Пакети

МИА Бриф 5+5

26 јануари 2022

26 јануари 2022

Клиниките за кожни болести и за неврологија ковид-центри, ковид-оддел во ГОБ „8 Септември”, наставата со физичко присуство

Дебата на НКЕУ-МК: Во ера на пораст на тероризмот, неопходно е носење на закон за критична инфраструктура

Тренчевска: Достапноста и ефикасноста на стручните лица се значајни во испораката на правата и услугите кон граѓаните​

Кумановци 26 дена без превоз, општинската комисија одлучува по жалби на превозници

Промовирани три романи од Ванѓелко Лозаноски

Онлајн настава за учениците и работа од дома за државните службеници и утре во Атина

Белград поднесе кандидатура да биде домаќин на изложбата EXPO 2027

Џонсон: Немам намера да поднесам оставка

Путин: До 2035 година Русија би можела да стане еден од најголемите светски извозници на водород

Американските компании бараат исклучоци во случај на нови санкции против Русија 

Back to top button
Close
Close