МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

1 ноември 2021

1 ноември 2021

Поскапување и поевтинување за половина денар на горивата

ДКСК: Директор на ЈП, самиот си се вработил во истото ЈП со помош на градоначалникот и в.д. директорот на ЈП

Македонски телеком ги зголеми приходите од продажба за 5,7 проценти

Судија посочен во предмет до ДКСК, ќе биде ставен на листа за проверка на имот во 2022 година

Државјани на С Македонија и Турција фатени во шверц на злато и сребро на бугарски граничен премин

Германскиот амбасадор во Косово бара да се спроведе одлуката на Уставниот суд за имотот на Дечанскиот манастир

Хаварија на гасовод во Бугарија ги остави Србија и Романија без достава на гас

Лондон со предупредување до Париз: Повлечете се во рок од 48 часа или следуваат мерки

Џонсон: Светот на една минута до полноќ поради климатските промени

Фејсбук, Јутјуб, Снеп и Твитер загубија 10 милијарди долари поради промената на огласување за Ајфон моделите

 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close