МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

24 јуни 2022

24 јуни 2022

Продолжи штрајкот на ССМ, денеска пред Министерството за финансии

Доделени признанија на наставниците од осум средни училишта во Скопје во рамките на проектот за меѓуетничка интеграција

Дискусија: Печатените медиуми се важни за зачувувањето на стандардите на новинарската професија, потребно системско решение за нивна поддршка

Средба Ангеловска-Бежоска со претставникот на ЕИБ, Бјорн Габриел

АСО: Се осигурале 600 индивидуални земјоделци и фармери и над 50 аграрни компании

Франција ја замрзнува цената на плинот до крајот на годината

„Дер Шпигел“: Германија ја разгледува опцијата за експропријација на дел од „Северен тек 2“

Германската авиокомпанија Луфтханса откажа уште 2.200 летови во јули

Гутереш: Светот се соочува со катастрофа поради сè поголемиот недостиг од храна

Стан со едвај 25 квадратни метри, близу море, се продава за 75.000 евра

 

Back to top button
Close
Close