КошаркаСпорт

МЗТ Скопје и Пелистер стартуваат во АБА 2 во октомври во Златибор

Новата сезона во регионалната АБА 2 лига ќе почне на 10 октомври со учество на 14 екипи, вклучувајќи ги МЗТ Скопје Аеродром и Пелистер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close