0_Спорт.ПорталКошаркаСпортСпорт.Слајдер

МЗТ Скопје Аеродром шампион во М12 Лигата

Младинската Екипа на МЗТ Скопје Аеродром е шампион во М12 Лигата, информира Кошаркарската федерација на Република Северна Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close