0_Спорт.ПорталКошарка

МЗТ Скопје Аеродром потпиша нов спонзорски договор со „УНИ Банка“

Реномираната македонска финансиска институција „УНИ Банка“ и во следната, петта сезона по ред, ќе биде меѓу главните спонзори на МЗТ Скопје Аеродром, соопшти попладнево актуелниот кошаркарски првак.

Back to top button
Close
Close