0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталБизнис.СлајдерЕкономија

Меѓународни саеми за земјоделство и за органски и традиционални производи

Во Куманово од денеска до недела на отворено ќе се одржат 5. Меѓународен саем на органски и традиционални производи „ОРГАНСКА ТРПЕЗА“ 2022 и 1. Меѓународен саем за земјоделство, технологии, храна и преработки „АГРО МАК“ 2022.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close