0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Меѓународна работилница за поефикасна селекција и рециклирање на амбалажниот отпад

Во организација на компанијата „Пакомак“ денеска и утре во Скопје ќе се одржи меѓународна работилница, на која ќе се дискутира како до поефикасна селекција и рециклирање на амбалажниот отпад.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close