Дописници МКДКултураКултура.Портал

Меѓународна научна конференција „Кон подобра иднина: Држава и општество“ на Правен факултет во Битола

Меѓународната научна конференција на тема „Кон подобра иднина: Држава и општество“ е можност за наша афирмација на меѓународната научна арена, истакна деканот на Правниот факултет при Универзитетот „Св.Климент Охридски“-Битола, професор д-р Горан Илиќ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close