БизнисБизнис.ПорталДописници МКДЕкономијаОпштински вести

Меѓународен саем на органски и традиционални производи „Органска трпеза“ во Куманово

Комората на органски производители и здружението „Живот“ Куманово, денеска по четврти пат го организираа меѓународниот саем на органски и традиционални производи „Органска трпеза“ во Куманово.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close