0_Магазин.ПорталЗанимливости

Меч на Наполеон оди на наддавање

Вредноста на мечот во корица којшто ќе биде ставен на аукција од 3. до 5 декември, се проценува на 1,5 до 3,5 милиони долари. Тоа е „крунскиот скапоцен камен“ на колекцијата, објави аукциската куќа, којашто ќе го организира наддавањето во своите простории и преку интернет.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close