0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Метрополитен операта нема да соработува со оперската дива Нетребко

Мојот став е јасен. Никогаш не сум била член на партија или поврзана со некој руски лидер, изјави руската оперска сопранистка.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close