БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Мета најави соработка со ДП на Бериша, следните локални избори ќе бидат триумф за враќање на одговорноста

 -Ќе соработуваме многу тесно со ДП на Сали Бериша, која е една и единствена, како што е опозиционер и народот. Времето на ДП и опозицијата во кое беа во сон заврши засекогаш. 7 јули (масовниот антивладин протест свикан од Сали Бериша) беше јасен показател за ова будење, за најдобрите вредности со кои е основана ДП, рече Мета.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close