0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Меси го пропушта и дуелот против Монпеље

ПСЖ наведе дека Аргентинецот продолжува со рехабилитација и оти новите прогнози околу неговото закрепнување ќе бидат познати в недела, два дена пред дуелот против Манчестер сити во Лигата на шампиони.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close