0_Спорт.ПорталОстанатоСпортСпорт.Слајдер

Мерцедес на 18 февруари ќе го претстави новиот болид

Новиот болид на Мерцедес го доби името W13.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close