0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Меркел со благослов за наследникот Шолц: Ќе можам мирно да спијам

"Се разбира, ќе има политички разлики. Но, ќе можам мирно да спијам", ја цитираат француските медиуми нејзината изјава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close