ЕвропаСвет.Слајдер

Меркел е убедена во проевропската ориентација на идната германска влада

Германската канцеларка Ангела Меркел е убедена дека идната германска влада ќе биде проевропска, јави Бгнес.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close