БалканСвет.ПорталСвет.Слајдер

Меркел во Атина, во последната официјална посета на Грција

Германската канцеларка Ангела Меркел вечерва пристигна во Атина, во нејзината последна официјална посета на Грција, земја од која, според сопственото признание, барала многу, јави Бета.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close