0_Магазин.ПорталКултураКултура.ПорталСцена

„Меморија“ најави концерт за сите генерации на 11 јуни

Групата „Меморија“ за концертот на 11 јуни годинава најави концерт за сите генерации каде што за прв пат ќе се воведе платформа за лицата со телесен инвалидитет. На денешната прес-конференција тие исто така најавија дека на концертот ќе се воспостави и трибина од 150 седишта.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close