0_Web_Насловна-слајдерСветСвет.Слајдер

Мелбурн подготвен да излезе од најдолгиот „локдаун“ во светот поради Ковид-19

Милиони луѓе во Мелбурн се подготвуваат да излезат денеска од најдолгото затворање поради Ковид-19 во светот , иако бројот на нови случаи се уште е близу до рекордно ниво.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close