СветСвет.Слајдер

Мексиканските власти спасија 210 мигранти скриени во камион

Мексиканските власти спасија 210 мигранти пронајдени во камион во југоисточниот дел на земјата, јави ДПА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close