0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Меколи Калкин се сврши

Калкин (41) и поранешната ѕвезда на „Дизни“ се во врска веќе четири години. Во април лани го добија и првиот син - Дакота, крстен по сестрата на Меколи која почина во 2008 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close