БизнисЕвропаЕвропа.ПорталРуско-украинска кризаСвет.Слајдер

Мекдоналдс ги продава рестораните во Русија поради војната во Украина

Компанијата појасни дека ова значи поседување бизнис во Русија „веќе не е издржано“ или во согласност со нејзините вредности

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close