СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Медоуз тврди дека Трамп позитивен на Ковид-19 учествувал во претседателска изборна дебата

Поранешниот шефот на Белата куќа, Марк Медоуз во својата нова книга тврди дека Доналд Трамп и покрај тоа што бил позитивен на Ковид-19 учествувал во една од претседателските изборни дебати со актуелниот претседател Џо Бајден

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close