СпортФудбал

Медиуми: Роналдо не смее да биде стартер на Мундијалот

Португалските медиуми објавија денеска дека капитенот на националниот тим Кристијано Роналдо не заслужува да биде стартер во тимот на претстојното Светско фудбалско првенство во Катар.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close