0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Медиуми: Рибери ја завршува кариерата

Поранешниот француски фудбалски репрезентативец Франк Рибери одлучи да стави крај на професионалната кариера, јави денеска Скај спорт

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close