0_Web_АктуелноБалканБалкан.Портал

Медведев го обвини Букурешт за создавање на „голема Романија“

Во интервју за московски медиуми, Медведев рече дека не е можен директен влез на Република Молдавија во Европската унија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close