0_Магазин.ПорталЗанимливости

Меган Маркл и принцот Хари пристигнаа во Њујорк облечени во црно

Со тоа, тие сакаа да им оддадат почит на жртвите од терористичкиот напад од пред 20 години, на 11 септември 2001 година.

Back to top button
Close
Close